Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltörte a facebookomat...

Valaki feltörte a facebookomat? Nem jelentkezhettem be olyan helyről, ahol az életben nem voltam még.

Figyelt kérdés
Megnéztem a fiókbeállításoknál a biztonsági menüt,és az volt benne,hogy én bejelentkeztem pár hete egy tőlem legalább 60-70 km-re levő városból.Ez lehetetlen,biztosan tudom,hogy aznap és azon a héten nem is neteztem mert kórházban voltam.Ilyenkor mi van?
2012. jan. 10. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
jelszo váltás lehet justin bájbörm egtalált ;)
2012. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2012. jan. 10. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat kérek.Még az sem lehet,hogy otthonról a távollétemben valaki belépett mert anyukám nem ért a számítógéphez,más böngésző lett használva,és egy távoli város a belépés helye.Egyébként most változtattam meg a jelszavam,de az előzőt sem tudta más és semmilyen jelszót nem szoktam menteni,mert tudom kívülről az összeset.Nem használok wifit és nem netezek mobilról sem.
2012. jan. 10. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak hibás volt az adatok lekérése. Engem valamelyik nap szegedre rakott be ami csak 200 km eltérés.
2012. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!