Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen driver kell az internet...

Milyen driver kell az internethez?

Figyelt kérdés
Vettem egy Packard bell easynote f4085-gn-350hg laptopot. Volt rajta valami linux op.rendszer, de lecseréltem win7-re és a való csatlakozáshoz valami drivert meg illesztőprogramot kér.
2012. jan. 10. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
neve internet driver letölthető internetletoltes.hu Problem?
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Linux vagy BSD op. rendszer. Az egész net azon fut... (Gondolom, a win7-et meg megvetted...)
2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a linux már nincs rajta, a win7-se eredeti, a régi gépemen az volt de ott is kellett valami driver.
2012. jan. 10. 22:14
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

A hálózati kártyádnak megfelelő driver -t kell szerzz.

Ha minden igaz ez kell neked, ha nem jó nézd meg a hálózati kártyád típusát és szedd le hozzá!

[link]


Futtatásba: msinfo32 Amennyiben nem írja a hálózati kártyád típusát (hálózat / adapter típusa)és a kézikönyvben sem találod szükséged lesz egy programra pl Aida64


Amit linuxra tettek össze gépet, nem feltétlen működik jól más operációs rendszerekkel. Amennyiben amit linkeltem jó hozzá akkor menni fog mert win7 -es driver is.

2012. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kézikönyvében az van írva, hogy win7-van rajta és illusztrácíók is abból voltak.
2012. jan. 10. 22:32
 6/6 pcplatinum ***** válasza:
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!