Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a router a géphez?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy wifis routert, bedugtam mindent rendesen telepíteni akartam de mikor csatlakozni próbált akkor nem tudott azt írta,hogy a WAN-nal van valami.Aztán beírta az ip-jét ott is próbáltam feltelepíteni d ott sem ment Mit tegyek,hogy jó legyen és működjön? egy TL-WR740N-es routeről van szó
2012. jan. 12. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos kérlek segítsetek!
2012. jan. 12. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:

írj már valami konkrétat "a wan-nal van valami"

erre az a válaszom hogy: akkor csinálj vele VALAMIT és jó lesz


érted...

2012. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam már a vírusirtótól kezdve a tűzfalig minden programot ami akadályozhatná, amikor belépek a router biosába ott akarok csinálni egy gyors installálást, rá is kattintok és amikor kérdezi,hogy milyen kapcsolatom van akkor bejelölöm hogy PPPoE és beírom a felhasz. nevet és a jelszót, de ez ugye így nem működött (pedig adsl-es netem van) ezért ahol ki tudom választani,hogy PPPoE kapcsolatom van ot van egy olyan opció is hogy ő megmondja nekem hogy milyen kapcsolatom van és ő (a router) azt mondja,hogy Static (ip) .Tehát a router és a modem nem akar egymással szóbaállni, már mindegyiket újraindítottam stb.
2012. jan. 13. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen routerem van, és jelszavas adsl-em (pppoe) de pillanatok alatt ment a beállítása, próbáld meg egy kölcsönmodemmel mert szerintem az lesz a gond.
2012. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, már érkezik a segítség. :)
2012. jan. 15. 13:15
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen a router a rossz holnap vissza viszem
2012. jan. 15. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!