Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a facebooko...

Miért van az, hogy a facebookom egyik pillanatról a másikra ezt írja ki akármit akarok csinálni: Biztonsági okokból a fiókoddal csak korlátozva érheted el az oldalakat pár napig. Ha bármilyen kérdésed volna, tekintsd meg a Súgóközpontot?

Figyelt kérdés
Reggel facebookoztam és egyszer amikor akarok visszaírni az egyik ismerősöm akkor folyton ezt írta ki egyedül állapotokat tudok lájkolni meg nézelődni ,de nem tudok levelezni sem meg semmi egyebet nem tudok csinálni és a súgóközpontba meg semmi nincs arról ,hogy miért van ez. :( :@
2011. dec. 23. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom megpróbáltak bemászni hozzád (lehet sikerült is), de ezt FB észrevette, és ahogy írtad feljebb biztonsági okokból letiltott jópár dolgot, hogy ne tudjanak visszaélni vele
2011. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ,de jó -.-" :/
2011. dec. 23. 21:12
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problemám. Eléggé kiakaszt, hogy semmit se lehet csinálni.

Remélem minél előbb rendbe jön.

2011. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám.És ez meddig lesz így mert pl a explorelbe működik:Prendesen
2012. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!