Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit a véleményetek a www.londo...

Mit a véleményetek a www.londonlicit.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet olcsón megszerezni a dolgokat? Illetve milyen eséllyel lehet megszerezni?
2009. máj. 25. 22:13
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Hy

A testvérem tudna mesélni egyet s-mást egy bizonyos auk.....or.ról ami meg is szűnt és nagyon durva dolgok mentek ott.Én nem akarok a tudta nélkül írogatni ha hazajön szolok neki hogy írjon már ide 1-2 sort.

2009. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
2009. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:

Nekem az Aukcionátor-ról van véleményem!

Kaptam egy Aukcionátor hírlevél 2009.05.14 06:11 !!!


HÛSÉG AKCIÓ!


MI GONDOLUNK A LEGHÛSÉGESEBB VÁSÁROLKRA IS.


MOST MÉG OLCSÓBBAN JUTHAT FANTASZTIKUS NYEREMÉNYEKHEZ.


MÁJUS 14-17 KÖZÖTT VÁSÁROLJON LEGALÁBB 5000 FT ÖSSZEGBEN KREDITPONTOT ÉS MEGAJÁNDÉKOZZUK 20 KREDITPONTTAL.


HASZNÁLJA KI EZT A VISSZA NEM TÉRÕ LEHETÕSÉGET MOST!


Egyösszegû legalább 5000ft értékû pont vásárlásra vonatkozik. Naponta egyszer 20 pont kapható, függetlenûl a vásárlás nagyságától. Naponta ismételhetõ.

Az ajándék pontok jóváírása május 19-22 között történik meg.



Aki kimarad, az biztosan lemarad! Lépjen be az Aukcionátor egyedülálló világába ön is!


AUKCIONÁTOR.HU......MÁR 2 ÉVE VERHETETLEN ÁRAKKAL!



FIGYELEM!

AUKCIONÁTOR EXPRESSZ MÁR BARANYA MEGYÉBEN IS!


HOGY MÉG GYORSABB LEGYEN A HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

JA DE BARÓ MÉG JÓ HOGY NEM ETTEM BE MERT RÁ MERT MÁJUS 20-ÁN MEGSZÜNT.a VÉGÉN MÉG MEGPRÓBÁLTAK MINDENKIT LEHÚZNI .

2009. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:

Ezek egy régi pszichológiai kísérletre mennek vissza. A játék lényege, hogy mindenki elveszíti a megtett tétet, de akié a lagmagasabb licit, az viszi a díjat. A kísérlet pl. 50 centenkénti licittel 2 dollárért ment, a játékosok akár már 10 dollárt is megtettek a végén.

Lépésenként téve meg a téteket, egy pont után a játékos már azért licitál, hogy NE VESZÍTSE el azt, amit eddig megtett. A kiugrás az lehetne, hogy nagy tétet teszel, aminek az elvesztése a többi játékost visszatartja a rálicitálástól - de ilyet nem véletlenül nem lehet tudtommal.

Ha a termék 200e ft., elkelt 10e ft.-ért, licitáltak mondjuk 50-en, akik közül 30-an 2000ft-nál kiszálltak, akkor az már 30*2000 forint bevétel, hiszen mindenki veszít. Hitelesebb lenne, ha egy-egy terméknél nem csak az utolsó 5 licitet látnánk...

Ha az üzemeltetők fals vagy megrendezett licitet tesznek, az szvsz amúgy bűncselekmény.

2009. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:

19:39

Azért azt birnám ha kamulicitek lennének, de akkor már elvileg lekellett volna kapcsolni az oldalt, mert gondolom egy ilyen oldal megnyitásához is kellenek szabályok, meg gondolom megvizsgálják az erre szakosodott emberkék. Hát ha télleg kam, akkor minnél hamarabb börtönbe velük !!!

2009. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
A Fruli lezárt aukcióit megnézve mindenesetre eléggé alacsony licitösszegeket látok. Ez azt kéne jelentse, hogy a kezdeti licitálók nagyon sokan vannak, különben a cég jótékonyságba megy át. Nincsen türelmem végignézni és írni egy ilyen licitet, de érdekes lenne megnézni, egyáltalán hány különböző név vesz benne részt.
2009. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:

Új üzenet a fruli.hu-ról: Kedves Nyertesek!


Most nagyon könnyedén nyerhetnek +20 ajándék frulintot!


Ezért nem kell mást tennie, csak készítenie egy-két olyan fotót, amelyen Ön és az új megnyert termék szerepel.

Örömmel vesszünk néhány sort arról, hogy Ön hogyan kapta meg, hogyan szerezte meg a terméket. Ezt a beszámolót a honlapunkon megjelentetnénk.


Amennyiben kedvet érez ehhez a lehetőséghez küldje el a képet, beszámolót a marketing@fruli.hu mail címre, és azonnal jóváírjuk a +20 frulintot!


Szerintetek? Mondjuk ilyet asszem a londonliciten is láttam.

2009. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:

Nekem egy életre elment a kedvem a licitálástól !!

Apple MacBook-ra licitáltam egy vagyonnal (lese merem írni )és huss nem nyertem.

Hülye voltam hogy belekezdtem :((((

2009. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Gyerekek nyert már valaki a frulin vagy londonlicit-en?

Úgy gondoltam utánajárok hogy lehet-e nyerni a frullin.

Megcéloztam 500 frulit nem kevesebb mint 500frulival.

Megnéztem elette mennyi volt az előtte valaha megnyert

legmagasabb licit erre a termékre átlag 1000-2000ft de a legnagyobb 5776ft (összesen 722 licit) [link]

Na már most ami biztos az biztos alapon megvártam amíg eléri a 2000ft-t és utána kezdek licitálni. Így is lett sikerült eljutnom 12016ft-ig de nem nyertem hát ez felettéb furcsa számomra.Hogy lehet hogy amikor valaki kinéz egy terméket és elkezd rá licitálni biztos

mindenki pont azt nézte ki pont akkor.Hát érdemes ezen elgondolkodni szerintem.A licit vége 12672Ft-lett ami az eddigi legnagyobb duplája. [link]

2009. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:

nem hiszem, hogy pont itt járna az,aki megnyert már egy oylan robot porszivot. De szolj,ha volt jelentkezo. Akkor az visszajelzes lenne, hogy valos nyeremeny :)


En is nezegettem a frulit, klikkelegettem is, de nem sok sikerrrel.

Az én elmeletem szerint amig alacsony az ár, addig lehet,hogy csalnak...s tornazzak fel a klikkeket saját nickrol.Vagy megnyeerik maguknak,s ujra felrakjak.

Ha viszont mar eleg magas az ár, akkor hagyjak,hadd vigye a szerencses nyertes a terméket.

LEgalbbis fel nem foghatom, hogy mehet el egyik nap ket szuper telefon is par szaz ft-ert, elotte, utana nap meg ,amikor klikeklek, tobb ezer, illetve 10e Ft koruli arral (aminél ugye mar haszon van nekik, hisz 10000Ft -os erteknel 10*10000+10e = 110e Ft a fruli bevetele)


Egyébként a legnagyobb palimadarak azok,akik a frulikra klikkelnek. Mivel az mindnekinek ertek lenne, igy arra foylamtosan, sokan klikkelnek.. igy pici az esely, hogy megnyerje valaki. PErsze aki elvisz egy 500ast,az jol jart..a tobbi 50 klikkelo meg rosszul.


Meg azon is meglepodok, mennyire sokan ertelmetlenul klikkelnek..oylankor is,amikor tuti nem nyerhetnek vele. Pl egyszerre fut 4 autoamta,de azert raklikekl o is egyet...pedig eleg kicsi az eselye,hogy egyszerre all meg 4 fruli automata..

2009. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!