Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit a véleményetek a www.londo...

Mit a véleményetek a www.londonlicit.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet olcsón megszerezni a dolgokat? Illetve milyen eséllyel lehet megszerezni?
2009. máj. 25. 22:13
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
A biztonság kedvéért a felhasználó néved amivel megnyerted beírnád.
2009. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

Részlet a hoxa.hu-ról

Nagyon érdekesnek tűnik hogy pont mindenkinek ugyanazon a napon ugyanabban az órában jutott eszébe publikálni a nagy nyereményét a Londonlicitfől.

ÉRDEMES A DÁTUMOT ÉS A BEJEGYZÉS IDEJÉT FIGYELNI!!!!

Én egy monitort nyertem . 2009-06-26 11:52

A következő bejegyzés rá 1 percel!

Munkatársam nyert egy lg dvd felvevőt 2009-06-26 11:53

14 percel később.

Én egy procit nyertem 2009-06-26 12:07

31 percel később

Nyertem egy telót 2009-06-26 12:38

Nyertünk egy LCD monitort 2009-06-27 11:38



[link]

2009. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

Pár éve a maffiózók is felfigyeltek a net lehetőségeire. Sok milliárddal lopják meg a hiszékenyeket.

[link]

2009. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

Fukarlicit leleplezés!!!

Bebizonyosodott a csalás a fukarliciten.Ha téged is átvertek jelentsd fel mert így van esély hogy mindenki visszakapja a pénzét.

Infó: [link]

2009. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Sziasztok!


Ezt egy közösségi oldalon kaptam:


www.licitoldal.com


Erről mi a véleményetek? Csökkennek a licitek után az árak? És ingyen kaphatok terméket?

Az elején még nem lesznek sokan, nagyobb esély van ynerni, nem?

2009. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Ki van zárva, hogy bármit is megnyerjetek jó áron...

Én az egyik ilyen oldalon, nem akarom áztatni, mindjárt a legelején nagyban játszottam... nagy tétekkel...komoly dologra mentem rá....1 komoly dologra... több névvel, mert nem bíztam a véletlenre...Figyeltem előtte minden mozdulást..Nos a lényeg!! A négy aktív nevemmel, amivel rákészültem a dologra, váltottam krediteket..Nem egyet-kettőt... Keményebben mint hinnétek... Szóval a dolog lényege, nem én nyertem, -ennyi. Nagyon nem lepett meg, annak ellenére, hogy az addig ugyan olyan termék soha a negyede ár fölé nem ment..Sorra vettem a gyanús licitálókat...Feltörtem mindent, e-maileket meg amit csak lehetett / tudtam... Akkor kiderült számomra , hogy esélyem nyerni semmi nem volt, pláne az ígért jó áron... Minderre én nem tettem mást, csendben írtam a kedves üzemeltetőknek, visszautalták az összes pénzem. Jól tették, helyesen döntöttek...Le volt mentve minden...és nem csak a gépre...Szóval én azóta az ilyen oldalakat nagy ívben elkerülöm!! Igazából elképzelhető, hogy vannak hasonló korrekt oldalak, de mivel velem történt ami történt - láttam - láthattam mi több tapasztalhattam amit csak kevesen, és legfőképpen megtörténhetett / megtörténhet ilyen,,, ezért én biztosan nem fogok soha ilyenben , de még hasonlóban sem részt venni, legyen a neve akármi is... Üdv

2009. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Hát igen!!!

Sok oldalon próbáltam játszani rengeteg pénzt belefektettem ezekbe az oldalakba (visszaszámlálós)pl:fr..i,lon...licit,nol.....icit,bid..te.net,sp..no stb.és kivétel nélkül kijelenthetem hogy ezeken nem lehet sehogy sem nyerni.Viszont legnagyobb meglepetésemre akadt olyan oldal ahol sikerült nyernem nem is 1x.Ha találok egy új oldalt mindig késztetést érzek hogy kipróbáljam mert imádok nyerni. Ezért is pókerezek és rulettezek rendszeresen mert nincs annál jobb érzés amikor valamit nyer az ember.

2009. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!