Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon like-olok egy...

Ha facebookon like-olok egy oldalt, akkor az megjelnik a közös üzenőfalon-tehát az ismerőseim látni fogják vagy az adatlapomon?

Figyelt kérdés
Ha igen,hol lehet beállítani,hogy más ne lássa,hogy mit kedvelek?Nem,mintha titkos lenne,de mégis valamilyen szinten magánjellegű és nem szeretném kiteregetni.
2012. jan. 15. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Akkor miért lájkolsz bármit is, ha csak te rád tartozik? :) Akkor ehhez miért kell nyomni egy gombot?

Amúgy az adatvédelmi beállításaidnál tudod beállítani, hogy ki mit láthat.

2012. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

Mert ez nem egy ilyen idióta oldal,nanem egy komolyabb dolog,csak "kedveskedni" akarok vele...

2012. jan. 15. 10:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne: megnéztem az adatvédelmi beállításoknál...kiválasztottam az 'EGYÉNIT'-bár nincs sok minden arról,hogy pontosan ez mit jelent...de gondolom ez az,hogy mások ne lássák,hogy miket csinálok,nem?Mert ugye a 'PUBLIC' volt eredetileg és amikor állítottam ki lehetett választani,hogy 'CSAK ÉN'...
2012. jan. 15. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az azt jelenti , hogy ott a lenti rublikába beitak nem fogják látni a falad, ha nincs ott senki megjelölve neked akkor ugyan ugy minden ismerősöd látja
2012. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi
2012. jan. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!