Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki felrakott rólam egy...

Ha valaki felrakott rólam egy képet, ami nekem nem tetszik, és jelentem azt, úgy hogy "Nem tetszik ez a velem kapcsolatos fénykép", mi lesz az eljárás?

Figyelt kérdés

Csak simán törlik a rólam készült fényképet, vagy le is blokkolják, ill. törlik a felhasználót? Megtudja, hogy én voltam-e az, aki jelentette a képet vagy sem?

Köszi a válaszokat előre is!


2012. jan. 16. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, kifelejtettem, Facebookról van szó. :D
2012. jan. 16. 16:59
 2/7 anonim válasza:

Jaaj még nem érkezett válasz? :((. Ugyanez a bajom!

Segítség!! :(

2012. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én nem tudom mit csinálnak ha ezt az eljárást követed:S a legmegfelelőbb megoldás szerintem az ha megmondod annak az illetőnek aki felrakta a képet rólad hogy neked az nem tetszik és szedje le, és ezt nagyon kulturáltan és kedvesen:D
2012. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M@x válasza:
Szerintem csinálj róla egy szánalmas képet, fenyegesd és verd meg, aztán majd leszedi a képet :D
2012. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 M@x válasza:
Sok sikert! ;)
2012. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld magadat facebookról!
2012. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M@x válasza:
Annyira nem súlyos a helyzet... :D
2012. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!