Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Google Chrome-ből törlöm...

Ha Google Chrome-ből törlöm az összes előzményt, cookie-t, mindent, akkor miért van az, h elkezdek gépelni egy címet a keresőbe és ugyanúgy felkínálja azokat a lehetőségeket amiket már rég kitöröltem?

Figyelt kérdés
De olyanokat is amit már kb 1 éve néztem....az előzményekben nincs benne külön, de a kereső, tudjátok, mikor beírsz akár egy betűt is, felkínál egy csomó webhelyet.
2012. jan. 17. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
azt tudom, h a címsorba beírt keresések és URL-címek automatikus kiegészítését ki lehet kapcsolni, mint funkciót...de nem akarom kikapcsolni, mert hasznos funkció....csak olyanokat is berak olyankor amiket kitöröltem és nem akarom, h látszódjon....:D
2012. jan. 17. 12:09
 2/3 Argloss ***** válasza:
A Chrome keresője össze van kötve a google keresővel. Ha van google fiókod, akkor az eleve gyűjt rólad adatokat, tehát már tudja egy picit, hogy mit akarsz. Amúgy nem lehet, hogy csak az utolsó 1 óra adatait törölted??
2012. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az elmúlt nap adatait töröltem....de akkor is, az is benne van, amit aznap néztem és előtte sose....
2012. jan. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!