Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az, h a fb a...

Mit jelent az, h a fb a telefonon?

Figyelt kérdés
A fb. oldalon meg lehet adni 1 telefonszámot, gondolom a telefonodét, ha akarsz rajta fb-ozni. ezt nem értem, jár utána valami költség, vagy bármi más? kérlek, magyarázzátok el. mindent légyszíves.
2012. jan. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Jár, a telefonon előfizetett internetcsomag költsége. Maga az oldal elérése nem jelent plusz költséget, de annak tartalmát be kell tölteni, és az adatforgalmat utána ki kell fizetni, attól függően hogy te milyen csomagért fizetsz a szolgáltatónál. Kivétel a t-mobile, ahol a 0.facebook.com oldalt ingyen érheted el, de csak szöveges tartalom látszik. Ha a képek is kellenek, akkor elő kell fizetni egy csomagra, és úgy elérni az oldalt, vagy annak mobil változatát.


Mindentől független kivétel a wifi, azzal ingyen éred el az oldalt, és csak az internetelérésért fizetsz valakinek. Vagy egy nyilvános hálózatról éred el, amit nem te fizetsz.

2012. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ingyenes, de CSAK T-MOBILE HÁLÓZATBAN!!! De többektől hallottam meg panaszkodtak is a szolgáltatónál, hogy pénzt vett le nekik. Nekem is vett le de csak kb 150 forintot. Nekem 2011. december 30-a óta nem jó, nem tudok fellépni. Állítólag megszűnt vagy meg fog. De van olyan ismerősöm akinek még jó.
2012. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és csak a 0.facebook.com címen!
2012. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak meg kell nézni a hivatalos oldalt, ki lett tolva fél évvel, és nagy a valószínűsége hogy amint elérik, megint ki lesz tolva év végéig a határidő, mert megéri nekik.


[link]

2012. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És akkor nekem miért nem jó? Bár nem létfontosságú... nem fogok belehalni...
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!