Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore sms regisztráció ami...

Az Ncore sms regisztráció ami a facbookon terjed tényleg átverés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt már kiveséztük.
2012. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elküldtük az sms-t most akkor mi less veszett a pénzünk,és még be se jutunk?Vagy még lesznek más következményei is,előfizusok vagyunk mindketten,mennyi kár lehet,hányezer forint?
2012. jan. 17. 21:50
 3/14 anonim ***** válasza:
valamennyi pénzt biztos leszopott akkor rólatok.
2012. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Fasza,akkor jelentem facen,meg ahol tudom.

Most azonnal,mások ne szívjanak,sok tetű van sajnos.

2012. jan. 17. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:
na meg hiszékeny ember
2012. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azért hittünk mert egy számunkra fontos embertől eredt a link.De lehet nem is ő volt csak spammelte magát valahogy a link.Na mindegy,igy is úgyis szoptunk.
2012. jan. 17. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is bevette, de ez nagyon sok helyen volt már írva, hogy spam.
2012. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az emailunkra is veszélyt jelent ez a dolog?
2012. jan. 17. 23:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok olyant hallottam hogy aki küldi a meghívásokat neked az nem is tudott róla hogy küldött valamit,ha ilyen van azonnal jelszóváltás,elmondom miért.

Aki ezeket az átveréseket csinálja nemrég volt egy olyan húzása hogy kamu facebook bejelentkező oldalt készített,amire a facebook.hu oldal irányított át (ezért érdemes mindig megnézned a címsort mikor beírod az adataid,és a facebook.com urlt használni) sokan bedőltek neki azt hitték ott kell belépni és beírták az adatait.Ez a hamisító jó sok profilhoz jutott,mivel neki mentek a belépési adatok,amiket felhasználta erre hogy meghívásokat küldjön a megszerzett profilokról az ncore regre,aminek te is bedőltél.

2012. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megtettem,és köszi...
2012. jan. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!