Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pontos, alapos utorrent...

Pontos, alapos utorrent leírásról/útmutatóról?

Figyelt kérdés

Szeretnék az arányomon javítani-mint mindenki. Ám valahogy ez nem nagyon sikerül és lehet azért, mert rosszul állitottam be a torrentet vagy mást.

Utorrentnél is van pár dolog amiről infót nem találtam:


A feltöltendő fájljaim közt is van pl olyan, ami utorrent 3.1-es kliens esetén az Állapot: megosztás, piros háttérrel, a másik fájlnál zöld.

Ez mit jelent? az egyik aktiv a másik passziv?


Mi a beállitásoknál lévő sebesség felugró lista?


2012. jan. 19. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírások:

*****


Vagy aktív vagy, vagy passzív, de egyszerre csak az egyik tudsz lenni. A piros mindig valamilyen hibát jelez, amit a Trackerek fül Állapot oszlopában határoz meg a program (például törölték).


A sebesség lista arra van, hogy be tudd állítani a sebességednek megfelelő korlátozásokat. Ha nem állítasz be semmit, akkor sem lesz problémád. Ahhoz pedig hogy normálisan tudj le- és feltölteni, nem kell semmit beállítani vagy átállítani a kliensben, a kapcsolat számától és sebességüktől, és még pár olyan dologtól függ amit te nem tudsz módosítani vagy befolyásolni. Egyedül annyit kell csinálni, hogy ha passzív vagy, hogy portot nyitsz a tűzfalon és routeren, de még passzívan is tudsz tölteni (van olyan szolgáltató, akinél nem lehet aktív állapotot beállítani).



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ez az!

Köszönöm szépen a bő választ! Sokat segítettél!!


Hogy a picsbe nem találtam meg ezt az oldalt??


Amugy a portokkal lesz a gond. Megpróbálom megbütykölni.


A másik gépen meg 1.7.1-et használok s ott nem találtam tracker-állapot fület. Van olyan h tracker status - working...gondolom ez lenne az.

2012. jan. 19. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!