Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook-számlámat letiltott...

Pro Patria kérdése:

A facebook-számlámat letiltották, hogy személyiséget sért, és hogy adjam meg a telefonszámomat. Megadtam. Aztán egy üres mező, hogy írjam be a kapott kódot, de nem kaptam sms-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, lehet hogy csak órák vagy napok múlva érkezik az SMS. Ne próbálkozz újrakéréssel, mert az oldal nem veszi figyelembe az első próbálkozás utániakat, és csak letilt az ismétlések miatt.
2012. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2012. jan. 20. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem jön, és ki kell kapcsolnom a számítógéet? Vagy ha egyáltalán nem jön?
2012. jan. 20. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem befolyásol, hogy kilépsz-e az oldalról, a böngészőből vagy kikapcsolod a gépet. Ha majd megjön a kód, belépsz és beírod. Úgyis a kódkérő ablakot fogja mutatni ha az oldalra lépsz.


Láttam már olyat is, hogy egy hét után érkezett meg egy aktiváló kód, úgyhogy pár óra még nem számít késésnek.

2012. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem azonnal megjott a kod.
2013. máj. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!