Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magától megszakad a vezeték...

Magától megszakad a vezeték nélküli internetkapcsolat, miért?

Figyelt kérdés
Routerből kapom az internetet, ami itt van 3-4 méterre tőlem. Nemrég lett beszerelve a gépembe egy 2gigabyteos ram, előtte csak lassú volt a gép és szaggattak a játékok (metin2, wow), most viszont mindkettőt felpörgette, csak néhány percnyi játék után az internetkapcsolat magától bontja magát, mintha kikerülne a router körzetéből. Mihelyt rákattintok az ikonra, ami kijelzi, hogy nincs kapcsolat, máris újrakapcsolódás van. A wownál ez nem okozott gondot, windows módra raktam, és többé nem szakadt meg az internetkapcsolat, metinben azonban állandóan ledobál, majd néhány másodperc múlva újracsatlakozik. Ennek köze van a ramomhoz? Ha igen, mi, és hogyan lehet segíteni rajta? (Az internetem nagyjából kétszázszor olyan gyors, mint ahogy azt a rendszerkövetelmények előírják.)
2012. jan. 20. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnék csatornát váltani a routeren.
2012. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Vagy csak túl elavult routered van, és nem bírja a gyűrődést.
2012. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csatornát váltottam, semmi haszna. Szerintem nem a routerral van gond, mert minden más zavartalanul kapja tőle a netet, csak akkor bontódik a kapcsolat, ha metinezek.
2012. jan. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!