Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan lefagy a Mozillám,...

Állandóan lefagy a Mozillám, mit tegyek? (Bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Augusztus óta van meg a gép, windows 7 van rajta. Sokáig nem volt semmi gond, az utóbbi pár hétben kezdett sz*rakodni a mozilla, most már pár perc után totál lefagy, pedig régen sokat használtam.

Ajánlották azt, hogy az Ask Toolbart távolítsam el, a programok közül is, de azt se tudom, mert nem engedi, azt ajánlja forduljak a rendszergazdához. Az meg nem én vagyok??? Légyszi segítsetek, mert utálom, hogy nem tudom megoldani.



2012. jan. 22. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Töröld le,és töltsd le a Google Chrome-ot.
2012. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma segítséget kért egy barátom, ugyanez volt a gond: Mozilla Firefox lefagyva. Teljes nagytakarítás CCleanerrel, valamint a C-ben a Windowsban a TEMP mappából MINDEN kitörlése. Tele volt a gépe ideiglenes internet fájlokkal. Utána elindult a Firefox, Eszközök, Kiegészítők, innen törölve a Toolbart. Utána Előzmények törlése. Ha valamit letöltesz, vigyázz, hogy mit akar vele még letölteni, ezek szokásos módon a Toolbarok.
2012. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem ez teljesen más... a Firefox-nál van a probléma, nem kell a géped cseszegetni.A Firefox már dolgozik az ügyön.Addig kibírod Google Chrome-al :)
2012. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nincs gond,kicsit ugyan lassabb a Firefox, mint szokott.
2012. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!