Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon minek kell minden...

Facebookon minek kell minden képet megosztani?

Figyelt kérdés

pl a petárdás és a felakasztott és a menhelyes kutyák,a testi fogyatékos kisbabák,a vesére várók képe,éééés sorolhatnám reggelig!

Ezek miért jók?

Mármint napi rendszerességgel több százan ezekkel foglalkoznak órák hosszát!


2012. jan. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ööö és ezt miért nem azoktól kérdezed meg, akik megosztják?
2012. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb az érzelemre hatni, és azt kihasználni. Sokan azt hiszik, hogy ők valóban tesznek valamit. Ha mindenkinek minden alkalommal el lenne mondva, hogy ne csinálják, átverés áldozatai, spam vagy scam terjesztésében vesznek részt, pár alkalom után abbahagynák. A hiszékenység és tapasztalatlanság aránya is magas. Szerintem nincs olyan, aki ne küldött volna még körlevelet, amíg fel nem világosították hogy mi a helyzet vele, és utána abbamaradt ez a dolog. Itt is egyénileg mindenkit sajnos egyesével kell felvilágosítani a lényegére.

Ehhez hasznos, ha van olyan oldal, ami gyűjti és figyelmeztet ezeknek a tartalmaknak a lényegére vagy veszélyességére. Ha te valakinek már egy ilyen hiteles dologgal tudsz érvelni, talán hamarabb ráeszmél arra hogy ne csinálja.

például urbanlegends.hu ebben naprakész


[link]

2012. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

őőő....most több száz embernek írjak levelet?

Amúgy kérdeztem és jéééé....ilyenkor mindenki lapít!:)

2012. jan. 23. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

23 után ne várj tolongást...

Amúgy meg tényleg kérdezd azt, aki megosztja, illetve jelezd felé, hogy átverés áldozata lett.

+ Ha idegesít, csak 1 gombnyomás kérdése a tiltás...


(Érdekes módon és hónapok óta nem láttam ilyen képeket facebookon. Lehet jobban meg kéne az ismerősöket is válogatni...)

2012. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát az én érzelmemre hatottak!Jól felbosszantottak!:)

Nem értem miért jó az orrom alá tömni 80 menhelyes kutyát naponta!Ha örökbe akarok fogadni csak találok egy oldalt ahol elindíthatom a folyamatot!

A petárdás kutyáról meg inkább nem mondok semmit!

A kisbabás képek meg egyszerűen tönkre tesznek!:S

Borzasztó látvány és azt hiszi bárki is hogy ezzel valami égtelen jót tesz?

2012. jan. 23. 23:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy igazad van!De jelen pillanatban pl 300ból 270-et letilthatnék!:)

Abban reménykedem egyszer csak elmúlik!:)

2012. jan. 23. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan elméletem,ami szerint az emberek olyanok,mint a részecskék. Ha gerjesztik őket,akkor megpróbálják leadni ezt az energiát. Pl kap valaki egy rossz vagy nagyon jó hírt,akkor megpróbálja a hírt "energiáját" feldolgozható szintre csökkenteni,amivel saját maga is elbír. Ezt úgy teszi,hogy továbbítja másik embernek.., így viszont a másik kerül ilyen állapotba..
2012. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!