Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt akarom tudni hogy ha...

Azt akarom tudni hogy ha 25MB/s netem van akkor miért tölt csak 3MB/s al és fel pedig max 450-500kb/s al amúgy T-Homos vagyok és nincs vele gondom csak nem értem hogy miért nem tudom kihasználni a sáv széleségemet mikor torrentezek?

Figyelt kérdés
Esetleg más fájl cserélő programot kéne használnom? vannak akik azt mondják hogy a régebbi verziók jobbak és kiküszöbőlhetők ezek a gondok.
2012. jan. 24. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
25 Megabit/sec = 3.125 MegaBYTE/sec.
2012. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem torrentnél ugyanez van. 10 MB-s a netem letöltése, felfelé 1 MB/s, torrenten max 1 MB/s lefelé, felfelé 128 kbps. :S
2012. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

a szolgáltatók bitben adják meg a sávszéllességet, a programok meg bájtban adják meg

1 bájt= 8bit

1 megabájt= 8 megabit

3 megabájt= 24 megabit

2012. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Azért torrentnél azt s vedd figyelembe hogy a másik oldal sebessége is bejátszik.

Szóval te hiába tudsz 25 el tölteni le ha én neked csak 5 megával tudom fel tölteni, és persze fordítva is igaz ha te 5 el töltesz fel de én csak 1 el töltök le.

Szóval a torrent nem a legjobb sebesség mérésre vagy nézz egy olyan seedet ami valószínüleg fullos sebeségű lesz pld valami linux disztribució

2012. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pedig feltöltést is nagyobat akarsz vagy ugyan olyan nagyot azt meg kel fizetni rendesen

egyes szolgáltatoknál azonos a le és feltöltés vagy viszonylag nagy a fel

viszont vagy a letöltés is kicsi vagy elég drága

gondolom ti is kérhetitek de ahol nincs csomagbang ott aztán igazán sokat kel fizetni ilyen mulatságért

szerintem nem olyan rosz a feltöltésed hogy problémáznod kelene

2012. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!