Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a DIGI-s...

Mi a véleményetek a DIGI-s internetcsomagokról?

Figyelt kérdés
Nálunk eddig Invitel volt, nem is volt baj vele de az utóbbi időkben állandóan elment, hiába javították meg nem volt jobb, most külön router van a tv-hez, amikor kijöttek kivolt b*szva a kábel a szőnyegre, mint ha a kutya rágta volna meg stb stb.. és szolgáltatót szeretnék váltani! Ezen a helyen még ez a szolgáltató az, ami úgymond "nagyobb" [napnet, meg ilyenekbe nem is gondolkozok]
2012. jan. 24. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk meg nagyon sokan váltottak el digiről.. nekem invitelem van most, naponta egyszer elmegy ujra tárcsázok megy tovább (ezen a héten kezdte el csinálni) Digi tv-nél meg a modemet le kellett kapcsolni mindig (meg restartól) mert 2-3 óránként elment a net, szóltunk be, kicserélték, de ugyanugy szar volt tovább... egyik ismerösömék hasonló okok miatt mondta le a digit
2012. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan dicsérik, de ismerősöknél nekem is az a bajom vele, hogy folyton szétkapcsol.
2012. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lindmayer ***** válasza:
100%

nálam is újra kell indítani a routert, de a router az ami 6 éves, és csakk akkor van ilyen problémája ha a laptopról megyek rá

ja és nekem is digis net van

2012. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb. csak internetből kicsit optimalizálatlan. mert sokszor szét karpcsol
2013. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!