Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows Installer hiba?...

Windows Installer hiba? Hogyan lehetne megoldani ezt a problémát? Újratelepítéssel esetleg? Ha igen, akkor mire figyeljek oda, hogy ez a hiba ne fordulhasson elő mégegyszer? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a számítógépemet, így szükségessé vált az internet újbóli feltelepítése is. Vodafone mobilinternettel rendelkezek, ami úgy kellene, hogy működjön, hogy bedugom az usb csatlakozóba a modemet, ablak felugrik, telepít, csatlakozik, és kész. Ehelyett a telepítés nagyjából félúton leáll, ablk felugrik, miszerint nem lehetséges a telepítés, mert vagy az van, hogy a windows csökkentett módban fut, vagy a windows installer nem működik rendesen. Az utóbbi lesz a gond.
2012. jan. 25. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval... :) kicsit összecsaptam ezt a kérdés feltevést, bocsánat :)

Azt szeretném megtudni, hogyha a windows installer nem működik rendesen, ez egészen pontosan mit jelent? mit rontottam el a telepítésnél, ha egyáltalán ott rontottam el valamit? És hát ami a lényeg, mit kell tennem? Újratelepíteni a számítógépet? Ha a telepítés a megoldás, akkor pedig mire figyeljek oda, hogy ne rontsam el megint?

Köszönöm előre is! :)

2012. jan. 25. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Távolítsd el, majd telepítsd újra a Windows Installer programot.


A Windows Installer Windows XP (32 bit), Windows Vista/Windows Server 2008 (32 és 64 bit), valamint Windows Server 2003 operációs rendszerekre telepíthető.

• A Windows Installer 4.5 letöltése

[link]


Ha nem a fentebb felsorolt oprendszered van, keresd meg a Microsoft letöltő oldalán, a rendszerednek megfelelő verziót!

2012. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Letöltöttem, holnap kiderül, hogy jó lesz-e.

De légyszíves, mondd már meg, hogy mi a fene történt? Mitől lehet ez a hiba? És tuti, hogy így működni fog? 3. hétvégém megy rá erre a nyavalyás gépre, kezdem unni :S

Mi van, ha nem fog működni? Akkor rakjam újra az xp-t?

2012. jan. 28. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

bízom benne, hogy működni fog!


(nálam is előfordult, egy "alapos" rendszertakarítás után, fájlsérülés miatt újra kellett rakni, de utánna tökéletesen működött!) nálad is vszínű, hogy egy fájlsérülés (hibás rendszerleállás, telepítés, pill. áramszünet stb.) miatt jelenkezett a hiba

2012. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!