Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik az...

Miért nem csatlakozik az Utorrentem peerekhez?

Figyelt kérdés
Nem most kezdett el foglalkoztatni az a probléma, hogy torrentezés közben nem nagyon van (értsd: egyáltalán nincs) feltöltésem, ami egy random torrentnél nem is izgat, de ha egy "elitebb" torrentoldalról töltök ahol igenis számít, akkor viszont eléggé zavar. a netem bőven engedné, ugyanis van 100 Mb/s-es (megabitper sec) letöltésem, és 10Mb/s-es feltöltésem, DE a torrentek 90%-a 0.1kb/s-nél nem megy gyorsabban fel, ami mondanom se kell milyen arányhoz vezet! Nézegettem csodavideókat és leírásokat, amik főleg a beállításokkal babrálnak, ezek mellet még én magam saját kút fejemből is állítgattam. Nyitotta külön portot is az utorrentnek a routeremen, meg minden hasonló, és mindezek következtében a letöltési sebességem 2-3x-os lett, viszont a feltöltésem nemigazán emelkedett ígyse 3-4kb/s felé. Nem kelett sok tanulmányozás hogy észrevegyem hogy az 1000 aktív feltöltőből kb 30-ra , és a 400 aktív letöltőből 0-ra van rácsatlakozva a gépem, és hát úgy elég nehéz feltöltenem hogy 1 db letöltőre se vagyok csatlakozva. Mostanában direkt kerestem olyan torrenteket ahol arányaiban sok a letöltő, és kevés a feltöltő, de mindenhol ugyanaz, max 1-2 letöltőre csatlakozik a gépem a több ezer közül, így nemcsoda ha nem megy fel a gépemről semmi! Erre a problémára ha esetleg valaki tud leírni, linkelni, vagy valamilyen megoldást, azt megköszönném (gondolok itt valamiféle beállításokra, vagy portnyitogatásra, vagy egyéb kis trükkre!)
2012. jan. 25. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Van routered?

Ha igen nyitnod kellene egy portot.

Adj meg a gépednek windowsban egy fix IP címet, utána a uTorrentben megadni egy fix portot (35426)utána pedig a routerben nyitsz egy portot e két beállítással.


Így kellene megpróbálni hogy mi lesz.

Előfordulhat hogy megoldaná a problémát.

Én mindig nyitok egyet, mert észrevettem hogy sokkal jobban megy, hiába jelzi zöld pipával a sarokban.

Üdv.

2012. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még valami, egy kis segítség a portnyitáshoz.


[link]


Megkeresed a routered, utána meg a programot(uTorrent)

és leírja a lépéseket.

Üdv.

2012. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!