Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most, hogy frissítettem,...

Most, hogy frissítettem, megváltozott a netem, felül nem tudok új lapot nyitni, csak a startlap keresőben tudok beírni, hogy kell visszaállítani?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van,az elején megkérdezte,hogy frissítek-e,le okéztam,erre tök sz.r lett.Még a gmail-em is más lett,nagyobb lett.Köszönöm a segítséget!!!
2012. jan. 26. 01:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és eltűnt a vissza gomb is,meg a frissítő,előre gomb.
2012. jan. 26. 02:31
 2/13 vagyokakilehetek ***** válasza:
ja és azt is elfelejtetted megírni hogy milyen böngészőről is beszélsz....
2012. jan. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mozilla firefox,írtam.Segítsetek,mert ez nagyon sz.r így!!!
2012. jan. 26. 15:39
 4/13 vagyokakilehetek ***** válasza:
akkor olvasd el a kérdésed amit kiírtál. hol írtad benne hogy firefox???...
2012. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a kulcsszónál.
2012. jan. 26. 15:53
 6/13 vagyokakilehetek ***** válasza:

na azt ki a franc olvassa az apró betűst :D :D


mellesleg a firefoxnál is van új lap nyitási lehetőség..

a lap fül mellett van egy kis + jel arra klikk...

2012. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ok,azt tudom,de nem tudok hol keresni...nincs hely,ahová beírhatnám,hogy mit akarok keresni.Felül az látható,amit megnyitottam,de hiába x-elek,semmit nem csinál...ez egy kalap f.s.
2012. jan. 26. 17:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezért aztán mostmár tényleg soha nem fogok frissíteni:))) eddig az idő miatt nem,de ha megunta,akkor a végén frissített amikor ki akartam kapcsolni,na akkor nem zavart,de EZ...
2012. jan. 26. 17:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Illetve az + jel működik,csak nem tudok hova írni,amit keresek.Már vaktában is beírtam,de persze,hogy semmi. :D
2012. jan. 26. 17:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszi a semmit nem érő válaszodat,ment a piros kéz;) abba bele tudsz kötni,hogy nem írtam ki valamit,amit kiírtam...
2012. jan. 26. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!