Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám visszaállítani az...

Hogy tudnám visszaállítani az eredeti Mozilla Firefox-ot?

Figyelt kérdés
Tegnap frissítettem,és teljesen új lett,nincs vissza,előre,frissítő gomb,csak a startlapon tudok keresni.(azzal frissítettem,ami az elején amikor bekapcsolom a netet,mi dig megkérdezi,hogy engedélyezem-e a frissítést,eddig általában nem engedélyeztem,mert vártam mindig 5-10 percet,erre most tessék...) Segítsetek légyszi!!!! A gmail-em is megváltozott,nagy lett,de azt már visszaállítottam.Új lapot nem tudok keresni,ha nyitok,nem jó ez egyáltalán.Köszi,aki tud segíteni!
2012. jan. 26. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell visszamenned az időben.

A bal felsőben elvileg ott van egy kis narancssárga gomb, rajta a Firefox szóval. Arra katt rá; Beállítások; Menüsor. Ennyi.

2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megnyomtam,erre kijött a menüsor,fájl,szerkesztés stb,de nincs olyan,hogy beállítás.Olyan van,hogy oldalbeállítás,de ott ilyen méret,ilyesmi van.
2012. jan. 26. 23:36
 3/17 A kérdező kommentje:
Na szóval a menüsort már tegnap kiírta,de nem tudok keresni,nincs gomb,ha van még valami ötleted,az jó lenne...
2012. jan. 27. 00:00
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen. Ha van már menüsorod, ott pedig a Nézet fület lenyitva találod ezeket.

(Szerintem neked a böngésző eszköztár előtt nincs pipa.)

2012. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindjárt megpróbálom.
2012. jan. 27. 15:13
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem találom.pedig tegnap láttam ezt,és nem volt bepipálva,csak egy.De akkor nekem is így nézett ki,mint neked,már nem...
2012. jan. 27. 16:38
 7/17 A kérdező kommentje:
Megvan végre!!! Köszi!!!
2012. jan. 27. 16:43
 8/17 A kérdező kommentje:
Végre van minden! :)) Jobb volt a másik de mindegy.Utálom ezeket az állandó frissítéseket,jó volt úgy ahogy volt...Na mindegy.
2012. jan. 27. 16:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem,ha tudod,hogy most a keresőben nincs kiírva,hogy hol keres. Mellette van még egy kisebb,az a google.Ez most melyik lehet? Semmi adat nincs kiírva róla.
2012. jan. 27. 16:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Ok,nem semmit:9
2012. jan. 27. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!