Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem google chrome-om van....

Nekem google chrome-om van. Hogyan tudom kimenteni a könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van kb 700 könyvjelzőm.(kedvenc oldalam).És újra rakom a gépem de nem akarom h elvesszenek.És be akarom rakni egy mappába.Vagy az url-t vagy a .html fájlt.De nem akarom egyesével lementeni mert sok.Szall valahol megtalálom vagy valahogyan ki tudom menteni?)egyszerűen és gyorsan?
2012. jan. 26. 16:57
 1/2 lindmayer ***** válasza:

a beállítások személyes dolgoknál van olyan lehetőség hogy gmail fiókkal való szinkronizálás

itt belépsz a fiókodba, beállítod hogy mit akarsz szinkronizálni

most ha evvel végeztél, újrateszed a gépet, telepíted a chrome-t, és ugyancsak szinkronizálod a beállításokat

így tudod átvinni a könyvjelzőket egy másik rendszerre, ja és a jelszavakat is át lehet vinni

2012. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ime:

[link]

Csak javaslat praktikusságra és hosszutávon: Ne csak böngészőkre mentsél Könyvjelzőket/Kedvenceket/, mertha gépet cserélsz vagy tönkremegy az op. rendszered, merevlemezed, stb... akkor azokat is elveszited, ha nem mented ki azokat.

Csinálj "örök" Könyvjelzőket, használd ki a Google kapcsolatos szolgáltatását, az un.Google Könyvjelzők-et, amit csak egyszer kell megcsinálni és folyamatábanfeltöltögetni. Ha ide mented, örökké megmaradnak és innen bármelyik böngészőre tudod importálni.

Ez az:

[link]

2012. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!