Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismerösnek jelölés...

Facebook ismerösnek jelölés törlése, hogy nem emlékszem kit jelöltem be, van lista róla?

Figyelt kérdés
Hello. Olyan bajom van a fb-vel , h pár embert bejelöltem ismerősnek , és azok még nem igazoltak vissza. Nem tudok új embereket ismerősnek jelölni , mert tiltva vagyok. Szeretném törölni az eddigi ismerős jelöléseket fb-n , de nem tudom kiket jelöltem be. Átnéztem az egészet és nem jöttem rá h kiket jelöltem be. Megtudom valahol nézni ?
2012. jan. 27. 09:15
 1/2 2xSü ***** válasza:
0%

Úgy tudom, nincs ilyen. Mondhatni: Így jártál.


A Facebook arra való, hogy a valódi ismerőseidet jelöld meg ismerősként rajta. (Értsd: Akivel már élőben beszéltél legalább három mondatot, vagy azonos közösségből ismered jó ideje és tudod, hogy emlékszik rád.) Ha így tettél volna, akkor tudnád kiket jelöltél be.


A Facebook nem arra való, hogy random jelölj be ismerősöket, hogy minél több legyen. A Facebook nem arra való, hogy ismerkedj, barátkozz, flörtölj (arra ott vannak a társkereső, chat, fórum oldalak).


Ha jól tudom idővel újra engedélyezik, hogy jelölj ismerőst. (Feltéve ha ez nem a sokadik tiltás.)


A tiltás akkor is előfordulhat, ha amúgy megfelelően használtad a Facebookot, csak új tagként egyszerre túl sok ismerőst jelöltél meg. Ebben az esetben is a válasz: Várj, idővel újra tudsz ismerősöket jelölni.

2012. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen. 14 nap tiltást irt ki nekem. kivárom, ha akkor se jó akkor csinálok uj fb-t ^^
2012. jan. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!