Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem megy az internetem...

Mért nem megy az internetem ugyan azzal a sebességgel az asztali gépemen és a laptopomon?

Figyelt kérdés
Nem régi egyik sem, gigabites hálókártya mindegyikben.Az egyiken 5Mbit a másikon 20Mbit a letöltés. A feltöltés egyforma mindkettőn 10Mbit. Mit kellene változtatnom a beállításokon?
2009. máj. 30. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
És milyen kapcsolattal csatlakozik az asztali és milyennel a laptop?
2009. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Etherneten keresztüli PPPoE mindkettő.
2009. máj. 30. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak a hálókártya egyezik??? Mi van a többi eszközzel??? /proci, memória, vinyó sebesség, virtuális memória, / vagy úgy gondolod, hogy minden a hálókártyán múlik??

Ezen eszközök paraméterei és beállítása is nagyban befolyásolják a géped működését, így az internetkapcsolatodat is.

1 informatikus

2009. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag 85%-ig megyegyeznek.
2009. máj. 31. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
mellékelj egy leírást arról, hogy mi mivel és hogyan van összekötve, mert az, hogy mindkettő PPPoE nem igazán stimmel...
2009. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre használom a kettőt. Csak külön-külön bedugtam az utp dugót a gépekbe. A kapcsolat beállítása pppoE kapcsolat a szolgáltatótól (digitv) kapott felhasználónévvel és jelszóval.
2009. jún. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!