Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A következő a problémám: van...

A következő a problémám: van egy TL-WR543G tipusú routerem és a környék összes jeladóját észleli, kivéve azt az egyet nem amire én csatlakozni szeretnék. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát azt az egy adót nem észleli, pedig tőlem kb. 500 méterre helyezkedik el.A kütyü jó, hiszen garancia alatt van és elvittük javitásra, ott elvégeztek vele egy tesztet, ami szerint minden egyes adót behozott, nálam viszont nem akarja a jót.Mintha ez a frekvencia le lenne tiltva a routeremen.Létezik egyáltalán ilyen?:D

Aki tud, segitsen kérem...Előre is köszönöm!


2012. febr. 1. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de énnem wifire használom, hanem ezen keresztül kapja a jelet a számitógépem és még pár kütyü.de a kérdésemre itt nem találtam választ:S
2012. febr. 1. 10:19
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez a router alapból csak 802.11 b/g-s, n-es szabványt nem ismer. (Így például valóban lehetne, hogy mondjuk az 5GHz-en nem fog jelet.)

De nyilván aki adja a jelet, annak tudni kell, milyen frekvencián ad.

Viszont engem az 500m is alapból zavar. Az sok egy ilyen mezei router-nél, főleg ha nincs rálátás (ha csak az adó nem valami komoly).

2012. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem 5GHz-es,hanem csak sima.a rálátás az megvan.és ezelőtt működött is vele.csak egyszer bekrepált, akkor elvittük megjavittatni és ott azt mondták mostmár jó,és valóban jó,de azóta azt az adót nem látja valamiért...:SS
2012. febr. 1. 11:52
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Firmware a legújabb van rajta?
2012. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy a legújabb-e.3.7.1 Build 080904-ez a jelenlegi verziószám.és ha frissitem, akkor a beállitások ugye nem vesznek el,vagy?
2012. febr. 1. 21:24
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Igen, ez a legújabb.
2012. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!