Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Úgy tűnik a számítógép...

Ágica-5- kérdése:

"Úgy tűnik a számítógép beállításai megfelelőek, de az eszköz vagy erőforrás nem válaszol"-újrapakoltam a windowsot, és nem tudtam csatlakozni az internethez, a fenti felirat jelent meg. Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:20
 1/1 anonim válasza:
Üdv! Sajnos teljes értékű választ nem tudok, adni, én is ezzel a a problémával találtam szembe magam, de én mára rra rájöttem hogy egy program okozza, csak azt nem tudom hogy miért. Nem rég vásároltam a gépem (gigabyte alaplappal) és a hozzá kapott progik közül a Lan Optimizert raktam fel, aminek az lenne a célja hogy elossza a sávszélességet a netes alkalmazások között. Egy darabig működött is valahogy, de most-már én is ugyanezt az üzenetet kapom amit te, ha fut a háttérben az említett program. Remélem valaki tud majd nekünk segíteni.
2012. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!