Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy megosszam az internetem a házban (részletek lentebb)?

Figyelt kérdés
Most költözött be hozzám a lakótársam és 1értelmű, hogy köll net mind2nknek. Diginetem van, olyan, hogy mikor bekapcsolom a gépet 1 parancsikonnal csatlakozom fel (modemet nem adott a szolgáltató 1szerűen csak bejön 1 lan kábel a házba és csá). Mind2 gépen megy net, de amint bekötöm a routerbe a gépeket(amin érzékeli a wifit, lant mindent) a parancsikonnal nem jön be a net(mintha nem lenne bedugva). Ehhez kérnék segítséget ötleteket, előre is köszönöm)

2012. febr. 2. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A routerhez állandó kapcsolatod van. Állítsd a gépet dinamikus IP-re. A szolgáltatóhoz innentől a router kapcsolódik, nem a géped. Ha automatára veszed, akkor nem is kell nyomogatni semmit.
2012. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
analfabéta vagyok ehhez pls naon részletesen letudnád írni?? :D 1000hála előre :D
2012. febr. 2. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen a router?
2012. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van routered annak a használati utasítására le van írva.

Tán van egy ip amit be kell írnod a böngészőbe, hogy beállítsd.

2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ZyXEL router és lakótársam(csaj) hozta se doboz se leírás ip-t meg megpróbáltam már amit az othoni routeremnél szoktam. Senkinek nincs ötlete?
2012. febr. 4. 15:35
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet meg van az ip, de mit állítsak a routerben?
2012. febr. 4. 15:39
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
A Dignet általában PPPoE -t használ. Vagy a szolgáltatótól kapott felhasználónevet/jelszavat kell megadni a router menürendszerében.
2012. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
*vagy=vagyis
2012. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hasznos volt, sikerült beáálítani
2012. febr. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!