Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen le- és feltöltési...

Milyen le- és feltöltési arány miatt rúghatnak ki jelenleg nCore-ról?

Figyelt kérdés
Mióta megszűnt az arány számolása az oldalon, milyen le- és feltöltési arány miatt rakhatnak ki? Elég lassú a feltöltésem, aztán a letöltött adatmennyiség max. felét, de inkább a harmadát vagy negyedét töltöm csak vissza, pedig napi 10-12 órában megy a torrentem, tehát seedelek.
2012. febr. 3. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Seed időt nézik...
2012. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, közben olvastam erről a hit 'n run rendszerről is, nézem a profilomat és ezt írja ezzel kapcsolatban:


Havi kiváltható hit'n'runok száma: 3

Összes hit'n'runok száma: 0/20


Ez most mit jelent? Jót vagy rosszat?

2012. febr. 3. 00:21
 3/6 logs ***** válasza:
jót: még nem volt hit'n'run-od. Ahol ezek a sorok voltak, ott van 2 sorral feljebb, hogy "Összes torrent | Seed kötelezett torrentek", itt kattints az összes torrent-re, és ha ott minden zöld, akkor jó vagy.
2012. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 3. 00:43
 5/6 lindmayer ***** válasza:
ha nem tudod rendesen feltölteni, most nem tudom mennyi az arány, akkor 2 hétig kell az adott torrentet seedelni
2012. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2012. febr. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!