Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján törlik nCore-ról a...

Mi alapján törlik nCore-ról a "haszontalan" felhasználókat?

Figyelt kérdés
Most hogy nincs arány mi alapján törlik azokat akik nem hajlandók feltölteni csak le?
2011. dec. 30. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem aktivitás
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most semmi alapján, csak ha csalsz vagy olyan tagot hívsz meg aki miatt téged is büntetnek. Amikor a hit'n'rendszer éles lesz, és eléred a havi 5 HNR-t, szerintem ott fog a rendszer kidobni, vagy legalább warnolni, és azt gyűjtve kitiltani.
2011. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi az a HNR?
2011. dec. 30. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

A hit and run-t rövidítettem. Azt jelenti, hogy letöltés után azonnal leállítod a torrentet, nem maradsz seedelni. Az oldalon ezt úgy értelmezik, hogy ha X időn belül Y óráig nem maradsz seedben, akkor van 1 hit and run-od. Ötig van számozva, ez alapján pedig 5 ilyen műveletet követően vagy megbüntetnek, vagy kidobnak.

De mivel még mindig tesztüzemben megy ez, jelenleg nem érvényes. Ezért csak akkor dobnak ki, ha csalsz vagy csalót hívsz meg, vagy olyat akit már kidobtak egyszer.

2011. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!