Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beload meghivóval lehetetlen...

Beload meghivóval lehetetlen nCore-t szerezni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem, de remélem nem itt szeretnéd reklámozni, hogy cserélnél.

nCore-ra (meg ált. más oldalakra is) azért nem küldözgetnek sokan "csak úgy" meghívót, mert 1. drága, 2. felelőssget kell vállalni a meghívottért, amit ugye full idegenekre nem könnyű.

2012. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem tudsz olyan torrentoldalt mondani, amiért adnék nCore meghívót. Nagyon jó ismerősökért még csak-csak kockáztatom az nCore tagságomat, de egy vadidegenért? Nowai. Szívességből-kedvességből pláne nem, marad az, hogy megfizethetetlen :)
2012. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök fölösleges másik meghívó én 10 oldalon vagyok fönt köztük a 3 legnagyobbon és szinte mindent be tudok szerezni az N core-ról ezért a többit csak akkor használom ha az N core-on pl karbantartás van
2012. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi igazából pont a lényeget felejtettem el


Tehát szerintem igen nehéz nCore-ra meghívót szerezni mivel nem tudok 1 olyan oldalt sem mondani amin ennyi fájl megtalálható lenne

2012. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nrrolli ***** válasza:

én meg sehol nem vagyok fent mégis beszerzem:)

és ingyen

2012. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Személyes ismerős esetén nem lehetetlen, de ha arra számítasz, hogy jelen kérdésed által menni fog a csere, akkor rossz lóra tettél.
2012. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :( Sajnos nincs ismerősöm, akinek lenne ncore-ja és beloadom van, azért kérdeztem, hogy érdemes e csereoldalakon foglalkozni ezzel, mint látom nem érdemes ezért nem pazarolom rá az időmet. Kössz a válaszokat.
2012. febr. 3. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Garantáltan van ismerősöd, aki fent van nCore-on!

Csak max nem reklámozza.


Sokáig én sem tudtam, hogy van fent ismerősöm, kaptam egy meghívót 1 embertől, azóta legalább 20 haveromat találtam fent. (Úgy, hogy már évek óta tagok.)

2012. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy féltik... :(
2012. febr. 3. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolute lehetetlen volt... Beloadon szinte havonta volt freereg.. és a meghívó is olcsó volt. Mocskosul nem volt egyenrangú az ncore-al.
2013. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!