Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Vírusos lett a...

Segítség! Vírusos lett a facebookom! Mit csináljak? HELP

Figyelt kérdés

Amint bejelentkezek felbukkan két hibüzenet, amiket ha bezárok átrak egy másik oldalra (képek lent, és egyébként semmiféle letöltés nem indul el, mindegy hova kattintok). És ezt mindig megcsinálja amint bejelentekezek. Ez vírus? Hogyan tüntessem el? Segítsetek légyszi!!!

[link]

[link]


2012. febr. 3. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű hülye face témákat ne telepíts fel mert azok tele vannak minden szarral és a böngésződbe a rendszeredbe bele eszik magukat és össze vírusoznak mindent nem a facebook vírusos hanem a géped, a face-re ilyen szarokat ne szedj le hagyj csak mindent úgy ahogy eredetileg van mivel a témákat nem ők gyártsák le a face tulajai hanem mindenféle szedet vedet népség akiknek a célja hogy a gépedről adatokat pl. jelszavakat felhasználó neveket bankszámla számokat E-mail címeket stb. gyűjtsenek be és a te nevedben kövessenek el bűnöket. Remélem ezzel mindent elmagyaráztam rendesen!
2012. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, rájöttem valahogyan.. de nem találja a vírusírtóm, szval vkinek ötlet hogy mi a jó fene ez?
2012. febr. 3. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a böngésző kiegészítőknél és próbáld meg onnan kitörölni szerintem ki tudod majd vagyis remélhetőleg ha nem jön össze akkor passz vagy reinstall vagy valami
2012. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!