Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg kellene találnom 1 webolda...

Meg kellene találnom 1 weboldalt, kinézetre és tartalomra a doksi.hu oldalra hasonlít! Nagyobb közösségek építették fel. Célja: oktató anyagok, TÉTELEK, esszék, kidolgozott vizsga anyagok elérhetően! Tanács?

Figyelt kérdés

Bajom: közgáz egyetemen most lesz meg az 1. évem( szülővárosom közel 200 km-re van, nem tud senki segíteni nekem!), vannak itt különleges fejezetek amire sehol, senkinél nem bukkanok rá.

Különböző anyagokat kéne kidolgoznom, majd beadnom, csak hogy nincs sehol. Ilyen tétel,- esszé gyűjtő oldalt keresek, ahová a tagok közösen megnézhetik egymás anyagait. Ingyenes tartalommal. Nehéz lenne így, hiszen a könyvek java sem taglal ilyen fejezeteket.


Válaszokat előre is köszönöm, bocsánat, nem tudok kihez fordulni. Akinél voltam, válasz: mi köze hozzá, s ezzel foglalkozik. pénzügy- infós, ennyi, egyenlőre így jártam.


2012. febr. 4. 15:54
 1/1 A kérdező kommentje:

Még vmi, tutkó nem blogról van szó, és az oldalt hazaiak üzemelik.


Tanárok, végzős hallgatók segítenek a kezdőknek szakmabeli kérdéseikben, egy olyan kérdezd őket, majd felelnek és regizve némelyik őjüktől akár letölteni is lehet ingyen. Help, bármit tudtok írjátok meg, az elmúlt 4 hónap megfeszített munkámról van szó, amit eddig sikerült felmutatnom.

2012. febr. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!