Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ha csinálod...

Mért van az hogy ha csinálod a jogsit és már forgalomban vagy és az oktató nem forgalmi vizsga utvonalakon visz hanem más felé?

Figyelt kérdés
Persze mgyünk vizsgautvonalon is,de van mikor más fele megyukn ami nincs benne a vizsgába!Erre azt mondja hogy igy is tanulunk legalabb!De nekem ez tobb pénzenbe kerül ha nem azzal foglalkozunk vagyis vizsgával!Ha majd meglesz a jogsim apával is tudunk ide oda menni!!Vélemény???
2010. júl. 6. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár én régebben jogsiztam de szerintem nincsenek iyelnek hogy "vizsgaútvonal"


A vizsgabiztos bármerre elnavigálhat ha akar..

2010. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Áltlaában a vizsgaútvonalra beleesik egy lottózó,benzinkút,tesco attól függően hogy milyen dolga van arrafelé a vizsgáztatónak.. :) Érdekes:D
2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az oktatók nagy része pofátlan. Mi is voltunk ügyvédnél a város másik felében, volt hogy bement wc-re, és 15 perc volt, "hupsz nagy dolog lett", volt hogy boltba ment be, de természetesen tovább 1 perccel sem tartottuk az órát, de legalább volt, hogy néha még késett is.

Szerencsére így is meglett a jogsim, de azért megvan a véleményem róluk.

2010. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha meglesz a jogsid akkor is csak a vizsgaútvonalakon fogsz járni? Ne hülyéskedj már... Ha mindenki csak a vizsgaútvonalakon járna az lenne az eredménye, h más utakon elveszne mint szürke szamár a ködben... Mikor én tanultam vezetni egyszer sem mentünk vizsga útvonalon, még is elsőre átmentem. Ha megakarsz tanulni normálisan vezetni, légy türelmes. És ha annyira sajnálod rá a pénzt, ne csináltass jogsit...
2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi vizsgán kávézni mentünk. Ennyit az útvonalakról:D

Egyébként ha korrektek vagyunk, akkor aki jogsit kap, az tényleg tudjon már bármerre menni, ne csak begyakorolt útvonalakon. Magyarul te nem vizsgára gyakorolsz, hanem vezetni!

2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igaza van a vizsga biztosnak!

Nem csak azon a pár vizsga útvonalon kell tudni vezetni ezt az oktatóm is mondta!Nem köteles a vizsga útvonalon megtartani a vizsgát ugyanis más útvonalon is meg kell állnod a helyed mert másképp nem leszel jó vezető.Én pl egyáltalán nem azon az útvonalon mentem ahol kellett volna és mégis átmentem szóval nem az számít hogy hol vezetsz hanem az hogy hogy tudsz vezetni!

2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" igaza van az oktatónak"

nem olvasta el rendesen a kérdést XD

2010. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is most csinálom a forgalmi vezetést, már túl vagyok két alkalmon, de azt sem tudom milyen vizsgaPONTOK vannak. azért, mert a találka helyhez közel vannak olyan helyek ahol jól lehet azt gyakorolni amit eddig kellett (pl.: villamosvágányon való megfordulás, majd 3 sarokkal lejjebb sok jobbkéz, stb...) ha majd az alapokat tudom, jön a vizsgaPONTOK végigjárása. Nem útvonalak vannak, hanem pontok. A pontok között arra visz a biztos/oktató amerre akar. Persze a pontok is csak "javallott" pontok, nem kötelező a vizsgát ezek mentén megcsinálni.
2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el jó az, hogy össze vissza mentek! Ha valóban mentek és nem ebédeltek, kávéztok stb. Hanem vezettek az hidd el nagyon jó! Saját példámból tanulva én örülnék egy ilyen oktatónak! Az enyém csak a vizsgaútvonalakon vitt aminek az lett az eredménye, hogy szinte képtelen vagyok eligazodni olyan helyeken amiket nem ismerek..
2010. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert a forgalmi helyzetek megtanulása nem csak egy-egy területre, útvonalra korlátozódik, érvényes.
2010. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!