Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routeren keresztül szeretnék...

Routeren keresztül szeretnék játszani, de nem megy. Ha kihagyom a routert a buliból, minden működik. Próbáltam leírás alapján megoldani a gondot, nyitni portot, de semmi. Megoldás?

Figyelt kérdés

Routerem: TL-WR340G


Játékok, amikke lszeretnék multizni, de nem megy:

Baldur's Gate, Arcanum, Icewind Dale sorozat. Ezen kívül hamachi sem akarja az igazamat.


2012. febr. 5. 19:24
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Először is foglalj le magadnak fix helyi hálózati címet (DHCP --> Address Reservation), majd irányítsd rá a következő portokat (Forwarding --> Virtual Servers):


Baldurs Gate: TCP & UDP: 2300-2400, 6073

Arcanum: TCP: 15101, 15204, 15300, 15800, 20851, 31435. UDP: 31435

IceWind Dale: UDP & TCP: 47624, 2300


Ebben a leírásban mindent részletesen megtalálsz:

[link]

2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is erről a honlapról néztem a teendőket, de az istennek nem ment...akárhogy próbáltam. Viszont, mivel nem volt meg, hogy az IWD melyik portot is használja, így abból indultam ki, hogy valószínűleg ugyanazt, amit a BG (ugyanaz a készítő, ugyanaz a motor, ugyanaz a játék majdnem)... a fix IP kérése is jó volt ezek szerint, mert így csináltam, de miután nem ment, mit össze izzadtam hiába:)


Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Azt esetleg megtudhatom, hogy honnan lehet kideríteni, hogy egy játék vagy program milyen portot használ? Sajnos a google nem segített...vagy csak én voltam béna.

2012. febr. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!