Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha magyarországon elfogadják...

Ha magyarországon elfogadják az ACTA-t akkor ha letöltök egy torrentet azt vissza tudják vezetni majd hozzám? Illetve ha régebben letöltöttem azt is le tudják majd nyomozni? Nem mintha töltöttem volna le valamit, csak egy barátom.

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most is le tudják, illetve látják, hogy ha nagy adatforgalmat generálsz -> sejthető, hogy mit csinálsz. (Sőt, ha nem titkosított, akkor pontosan látható, hogy miket szedsz.)

Elég csak kimenni a rendőröknek és megnézni a géped...


A sima mezei felhasználókat nem szokták macerálni, szóval nem kell félni annyira azért. Ez az egész inkább a "cenzúra" miatt rossz.

2012. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval ha hetente letölt ismerősöm kb 10-15gb-ot akkor az még nem gáz
2012. febr. 6. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most is vissza tudják, csak sz*rnak rád.


> Nem mintha töltöttem volna le valamit, csak egy barátom.

Peeersze. :P

2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismerősöm... [link]
2012. febr. 6. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az internetes szolgáltató szerződésében nincs beleírva, hogy mit tölthetsz és mennyit.
2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!