Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon van olyan alkalmazá...

Facebookon van olyan alkalmazás amellyel megbirod nézi h az elmúlt 24 órában ki nézte meg a profilod?

Figyelt kérdés
komolyan kérdezem, lécci normális válaszokat!!
2012. febr. 9. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Nincs ilyen. Vannak különböző linkek amikre kattintva azt ígérik, ha lájkolod megmutatja kik néztek meg, de az csak adathalász program. Szóval még nincs.
2012. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)értem.....
2012. febr. 9. 12:46
 3/7 anonim válasza:
93%
nincs, de remélem nem is lesz, mert néha nagyon gáz lenne... :/
2012. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ja néha igen :D
2012. febr. 9. 13:53
 5/7 anonim válasza:

Van. Sajnos nem tudom neked belinkelni.. de amit én találtam az olyan volt,hogy a héten ki nézte meg.

De olyan is van ami a napot mutatja.

2012. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem hiszem el, hogy meg lehetne nézni. Láttam én is ilyen linkeket (nagy képpel csicsásan), hogy megnéztem ki nézte meg az adatlapom ma nézd meg te is, hogy ki nézte meg a tiéd...stb, de ezek hülyeségek.

Ütközne az adatvédelmi irányelvekkel. A regisztráció ideje, az utolsó belépés ideje, és az oldalt látogató személyek sem szerepelnek senki adatlapján, illetve nem láthatóak ezek az adatok a profilokból.

2012. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor én megnéztem akkor az üzenőfalamon meg sehol sem volt látható az,hogy megnéztem.. de lehet,hogy akkor kamu volt.
2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!