Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szivatás? Vagy csak nekem...

Szivatás? Vagy csak nekem működik rosszul?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülyeség de meg akartam keresni hogy mit álmodtam. Ezt találtam [link]


bal oldalt van egy "ikon" hogy -fordító- (ha rákattintasz elvileg az egész oldal feje tetjére áll.

Mondom, poénból kipróbálom, de csumira ujra inditotta a gépemet :S


megtenné valaki hogy ugyanigy kiprobálja és leirja hogy mi történt? köszi


2012. febr. 10. 09:29
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem szívatás, elvileg lehet ilyen kód egy honlapban na most hogy mi értelme van azt hagyjuk... szerintem nálad valami más gond volt..ha nagyon akarod próbáld meg másik böngészővel.
2012. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
Ez a fordító gomb konkrétan arra való :) Ha otthagyod fölötte a kurzort, akkor megváltozik a gomb, és egy kis üzenet is megjelenik, amiből látszik, hogy erre találták ki.
2012. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen vágom tudok olvasni :))) de nekem ahogy rákattintottam kikapcsolt a gépem, nektek mit csinál?
2012. febr. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!