Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom elolvasni az email-e...

Nem tudom elolvasni az email-emet. Belépni tudok, de ezt a hibakódot írja ki:00969, postafiók elérési hiba. A fiamnak működik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 07:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
Elromlott a fiókod. Vagy sikerül vagy nem helyreállítani a freemaileseknek. Válts szolgáltatót utána: mail.yahoo.com - korlátlan nagyságú fiók (például erre) vagy más is van: indexmail is jó.
2009. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szia!Ha két napon belül nem lesz jó,akkor tuti,hogy váltok!Neked milyen van?Yahoo-s?Melyik a legjobb?
2009. jún. 4. 05:15
 13/20 anonim válasza:

spec nekem van máshol is fiókom amit sokkal többet is használok, de pl ezt azért használtam mert pl álláskereséshez jobban szerették a cégek ezt , mert ebben miznak, pl amig más szolgáltatót adtam meg és onnan is küldtem levelet, sok cégnek meg sem érkezett, vagy éppen én nem kaptam választ azért mert azok a helyek le voltak nekik tiltva.

Utána kaptam az infót, hogy ilyenre a freemail a legjobb.

Szóval ezt a fiókot pont az úgymond hivatalosabb dolgoknak használom,használnám... most.

Mindenesetre sajna nem jó még mindig

2009. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
amúgy szerintem a gmail a legjobb
2009. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Nekem 2 napja elérhetetlen minden levelem!Bízom benne,hogy törlődni semmi sem fog,mert fontos leveleket tartalmaz ez a freemailem. Ugyan meddig kell még várni,hogy használhassam?

Kezd bosszantani a dolog.

2009. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Bízom benne,hogy mindenki szerencsésen visszakapta a postafiókját,ugyanúgy ahogy én is.Minden adatom megmaradt,aminek örülök.
2009. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi,aki segíteni akart!!!!!Már az enyém is jó!
2009. jún. 5. 05:55
 18/20 anonim válasza:

A freemail ismételten hibaüzenetet küld:Az adatok lekérése sikertelen postafiók elérési hiba #00969

Ebben a hónapban ez már másodszor ismétlődik meg. Jelenleg 3 napja nem tudom megnézni a levelezésem. Mi ennek, az oka? Hová fordulhatok, hogy megjavítsák? Sürgős!!!

2009. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
info_szimpla@freemail.hu
2009. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Elég sz@r ez a freemail, még most is ilyen gondokkal küszködik, mondok én valamit, Gmail, Hotmail, Yahoo

Válasszatok egyet és felejtsük el a freemailt...

3 év alatt ne lehessen megoldani az ilyen gondokat, szánalmas...

2012. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!