Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállitani...

Hogy lehet visszaállitani facebookon az idővonalrol a régire a profilomat?

Figyelt kérdés
segitsetek légyszi mert már nagyon bosszant ?
2012. febr. 11. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod sajnos hogyan visszaállítani.
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, idővel mindenkinek olyan lesz. Egyébként sokkal jobb, mint a régi
2012. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod, mivel a Facebook újitva lesz, ezért előbb-utóbb mindnkinek ilyen lesz! Amúgy egyetértek veled, nagyon tetű az ídővonal!! :') Ez a Mark miket ki nem talál!
2012. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az alábbi topicban a #8/8-as hsz-nál megtalálod a választ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

2012. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként ez a csicsás idővonal egy nagy szar!! Én nem csevegni és mutogatni akarom magam..nekem a FAcebook a mUNKAESZKÖZÖM, Erőszakosan---utálom az ilyen programokat---rákényszeritik az embert.Nem az a jó ami csicsás..villog...henem ami végtelenül egyszerű és célravezető.40 éve vagyok számítógépmérnök. Tehát nem maradi valaki! A voyeuroknak és unatkozó vénasszonyoknak,akik az egész napjukat agép meleltt töltik OKÉ!! Egy figyelmetlenségem miatt ezt a bonyolult felesleges magamutogató szar jött.Most győzök mindnt letiltani !!! Mondom..nekem ez eszköz és nem szórakozás. Kötelességem ezen lenni.
2012. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!