Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Magyarország aláírta az A. C. T. A. megállapodást tehát mindenki e-mailjeit, letöltéseit figyelni fogják és meg is büntethetnek minket? (videó lent)

Figyelt kérdés

Megfigyelés és cenzúra az interneten

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2CNib..


Lengyelország visszalépett az egyezménytől mert mert a lengyel nép több napig demonstrált ellene.

A magyar embereket elfelejtette tájékoztatni az országgyűlés (média törvény)2012 január 26-án Tokióban aláírták, mi magyarok viszont csak tegnap 2012. február 11-én tiltakoztunk ellene! Kicsit lemaradtunk, de talán még visszaléphetnek a magyar országatyák akik ezt aláírták a magyar nép megkérdezése nélkül.


Magyarország már aláírta 2012 január 26-án Tokióban, hogy figyeljenek minket és cenzúrázzanak minket az interneten, de az Európai Unió még nem fogadta el ezt az egyezményt. Magyarország miért fogadta el? Ki döntött erről az országgyűlés?


Tegnap tüntettek ez ellen Európa és Magyarország több városában...

[link]


A.C.T.A. = Hamisítás elleni kereskedelmi megállapodás


2012. febr. 12. 10:11
1 2 3
 11/26 lindmayer ***** válasza:

mint már említettem az e-maileket nem fogják ellenőrizni, amúgy meg tilos s az ilyen dolog, mert sértené ez a személyiségi jogokat

olvasd el amit te is linkeltél: [link]

"Kritizálói szerint az egyezmény kriminalizálja az otthoni felhasználók letöltéseit, a kormányzati szakértői szervezet azonban úgy véli, az egyezmény életbe lépése hazánkban nem hoz választásokat, mert eleve elég szigorúak a szellemi tulajdont védő törvények."

ez alapján nem kell szigorítani idehaza a szabályozást.

2012. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 lindmayer ***** válasza:
11:07 ott egy pont
2012. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Elolvastam, a a kormányzati szakértői szervezet azt mond amit mi hallani szeretnénk, nem feltétlenül az igazat. Én továbbra se szeretném, hogy az internetszolgáltatóm, monitorozza az adatforgalmamat, és nézze, hogy az e-mailemben milyen mp3 vagy videó van és főleg nem szeretnék még fizetni is érte. Tisztában vagyok vele, hogy nem azt olvassák el amit a levélben írok hanem azt fogják megnézni milyen fájlt csatolok és küldök el a barátomnak.
2012. febr. 12. 11:19
 15/26 A kérdező kommentje:
Kik a tagjai a kormányzati szakértői szervezetnek? Azt mondják ne aggódjunk, de közbe azt se lehet tudni, hogy kik vagy mik ők a kormányzati szakértői szervezet? Beírtam a google-be azt, "hogy kormányzati szakértői szervezet" és azon kívül, hogy így vélik meg úgy vélik semmit nem találtam róluk. Arcuk és nevük vállalása nélkül könnyen beszélnek és mondanak akármit, de kik ők?
2012. febr. 12. 11:26
 16/26 lindmayer ***** válasza:

idézek a szövegből:

"E megállapodás rendelkezései nem írják elő a feleknek, hogy olyan információkat szolgáltassanak, amelyek közlése ellentétes a jogszabályaikkal, ideértve a magánszférához fűződő jogok védelméről szóló jogszabályokat, illetve azokat a nemzetközi megállapodásokat, amelyeknek a felek részesei

tehát ez a szabályozás figyelembe veszi a személyiségi jogokat

ja, és ha ilyen komoly aggályok merülnének fel, akkor az európai bizottság nem fogja átengedni

2012. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

11:15

Ez alapján: [link]

amit linkeltél, az nem hivatalos fordítás, szóval a hajamra kenhetem.

2012. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 lindmayer ***** válasza:

az idézőjel vége lemaradt

az utolsó két sort én írtam

de ha nem is hivatalos fordítás, ha komoly személyiségi aggályok merülnének fel, akkor nem engedik bevezetni az unióban

2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

"Mit szóltok hozzá, hogy Magyarország aláírta az A. C. T. A. megállapodást tehát mindenki e-mailjeit, letöltéseit figyelni fogják és meg is büntethetnek minket? "


Elég naiv megközelítése a dolgoknak, ha azt gondolod, hogy eddig nem tették, ha akarták. Egyébként ettől még a LEtöltés továbbra sem illegális, csak a feltöltés...

2012. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Eddig is megfigyeltek...Emailt,mobilt mindent,nem lesz újdonság.
2012. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!