Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ezt megoldani...

Hogyan tudom ezt megoldani YouTube-n?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom kérdezte tőlünk a következőt:

Van egy videója és ezt úgy akarja feltölteni Yt-ra, hogy a videó végén csak a "replay" gomb legyen(ne legyen sok videó felsorakoztatva)vagy az ő videói legyenek felsorakoztatva a videója végén. Ezt hogy lehet megoldani?


2012. febr. 13. 14:34
 1/2 2xSü ***** válasza:

Ha több videót töltött fel és azok tartalmilag összefüggnek, akkor alapvetően az ő videóit fogja a végén felsorakoztatni.


A videóajánlót nem lehet eltávolítani és nem is logikus. Ha csak az ő videóját akarom megnézni, akkor úgysem fogok az ajánlóra kattintani, ergo mindegy, hogy ott van-e vagy nem. Ha viszont szeretnék a témában más videókat keresni, akkor úgyis keresni fogok – akár másoktól is –, függetlenül attól, hogy van-e ajánló a végén vagy sem. Persze mivel van, így ezt könnyebben megtehetem. A videó feltöltőjétől nem indokolt, nem logikus és nem is túl szép dolog, hogy a nekem, mint nézőnek szánt segítő funkciót letiltsa.


A youtube célja, hogy a látogatót az oldalon tartsa. Az ajánló kiiktatására ezért sincs mód. Ellenkezne a youtube érdekeivel. Ha nem akar ajánlót, akkor vagy keressen más videómegosztó oldalt, vagy töltse fel saját szerverre.

2012. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Azért köszi.

2012. febr. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!