Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik oldalra lehet feltenni...

Melyik oldalra lehet feltenni 1,2GB, másfél órás videót, "csak link ismeretében" beállíthatósággal, a YouTuben kívül?

Figyelt kérdés

Azért keresem, mert a régi bankettunk videóját akarom felpakolni a netre is, ami két 1,2GB-s és másfél órás videóban értedendő.


A YouTube értelem szerűen a táncok és egyéb skiccek alatt hallható hanganyag miatt van kilőve, mert, mire felszenvedném, a hang miatt törölnék / levennék a hangsávot.


A csak link ismeretében pedig azért, mert, azért nem akarom a nagy nyilvánosság orrára kötni, hanem a régi osztálytársaknak linkelni, és egyéb ismerősöknek.


2012. febr. 18. 19:01
 1/5 anonim válasza:
movshare.com,novamov.com,stagevu.com.
2012. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 19. 17:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyiken sincs "csak link". :S
2012. febr. 19. 17:18
 4/5 anonim válasza:
na akkor www.putlocker.com mostanában én ezt használom. regisztrálsz és belépsz(!!!!). ezután értelemszerűen feltöltöd a videót utána bezárod a feltöltő ablakot. utána rákattintasz arra h "my files" ott a fájlnál van egy kis kulcsocska->make private, beírsz egy jelszót és kész.utána már csak jelszóval engedi megnyitni.1gigát enged feltölteni, ennél többet szerintem ne is várj ilyen oldaltól, csak ha premiumra előfizetsz. vágd két darabba a videókat és úgy rakd fel, vagy találj ki valamit, én ezt tenném:)
2012. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nah, majd, megoldjuk! :)

Köszi! :)

2012. febr. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!