Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a blogspot.com on...

Nándika14 kérdése:

Hogyan kell a blogspot.com on beilleszteni úgy kommentár plugint, hogy az ne jelenjen meg minden kép alatt?

Figyelt kérdés
Blogspot. Nekem egy olyan problémám van, hogy körülbelül egy hete csináltam egy oldalt! Www. Failperc. Blogspot.com ugye van a facebook comments plugin. Ahoz, hogy ez megjelenjen az oldalon generálni kell egy kódot, amit be kell illeszteni a html. Fájlba!Ez sikerült is be is illesztettem, és ott is van minden bejegyzés alatt ahogy az kell. VISZONT az a problémám vele, hogy ha valaki az egyik kép alá oda KOMMENTEL akkor az nem csak az a kép alatt jelenik meg amihez odairta, hanem MINDEGYIK képnél megjelenik. Mit rontottam el? Mi kell csinálnom ahhoz, hogy csak az adott kép alatt jelenjen meg a kommentár?
2012. febr. 19. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!