Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mennyire megbízhat...

Skelton kérdése:

Szerintetek mennyire megbízható ez a honlap?

Figyelt kérdés
[link] Arra gondolok nem átverés-e vagy ilyesmi. Nem tűnik annak, csak anyám nem hiszi el, hogy ez biztonságos, mert miért érné ez meg nekik? Aki tud segíteni esetleg abban, hogy miért éri meg azokat kérem válaszoljanak. (ha azt mondod reklám akkor részletezd mégis milyen módon, mert pl 120k-s fényképezőgép 2k-ért)
2012. febr. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu, licitálsz 2K-nál és kifizettetik veled a 120K-t
2012. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves édesanyádnak van igaza. Nem kell mindent benyalni, különben te is belépsz majd a buta megkárosított emberek klubjába. Egy gép licitál a cuccokra.
2012. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több tíz ilyen kérdés van az oldallal kapcsolatban, keress vissza.


Röviden: más licitáló oldalakon aki a legnagyobb tétet adja meg utoljára, az fizet és kapja meg a terméket.

Ezen az oldalon minden egyes licitet amit megteszel, kifizeted. A liciteket többszörös áron veszed meg. Például egy licitlépcső 27 forinttal növeli a tétedet, de te azért a 27 forintos licitért 270 forintot fizetsz. A licitek más felhasználók által is generálva vannak, ők is föléd licitálnak, és az oldal lévő robotok is. Amikor te kifizeted a licitet, egyből föléd nyomnak, és kényszerítve vagy arra hogy megint fizess és emelj. A végén neked elfogy a pénzed, a robot pedig föléd fog licitálni. Mivel mindegy egyes lépcsőt ki kell fizetni, több tíz(ezer) forintot is beáldozhatsz úgy, hogy végül nem nyersz semmit, de a megtett licit árát kiadtad előre.


Emiatt van az, hogy egy 120k értékű termék az oldal kiforgatott számlálója alapján 2k-ba került, mert összesen ennyi 27 forintos licit érkezett rá, csak annak az ára már a kétezer forint többszörösét fogja jelenteni.

2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Énis úgy beleéltem magam anno...

aztán rájöttem a dologra:

feltöltöd az egyenleged, majd licitálsz, de mindig ijra és újra, ahogy nő az ára, a kártyádrol meg fogy a pénz...

és végül igen, az automaták, megnyerik miután lehuzták az embereket.

2012. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meggyőztetek! Nagyon sokat segítettetek! :))
2012. febr. 20. 23:19
 6/6 anonim válasza:

Sok dolgot nem sikerült megtudnotok! Én 2 és 200 Ft közötti összegért szoktam BID-eket venni az oldal saját aukcióján, ergo nem kell tízezreket elkölteni BID-ekre, szal ezt cáfolom! Továbbá, valóban nem könnyű nyerni, de lehetséges. Olvastam már olyat is h "nem lehetsz nyertes" mert hogy 1 hónapban csak 5 nyertes aukciód lehet. És akkor mi van? Abból az 5ből is olyan haszonra teszel szert hogy röhögsz a markodba!

Jah és még mielőtt bárki azzal jönne, hogy nem is ismerem, elég régóta vagyok az oldalon, és már számtalan terméket megnyertem és adtam el busás haszonnal! ;)

2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!