Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki mondana fizetős megbízh...

Valaki mondana fizetős megbízható külföldi tárhelyet a 000webhost-on kívül?

Figyelt kérdés

Olyan tárhely kéne ami évi (átváltva) 2-5 ezer forint kerül, MEGBÍZHATÓ, nincsenek havonta szerver leállások, adatbázis leállások, és heti szintű karbantartás mellőzése. Ja és járjon a tárhelyhez doamin cím. A 000webhost-nál voltam eddig ami jónak bizonyult eleinte, de lassú nagyon, a feltöltés is elég nagy szenvedéssel jár, nem beszélve, hogy állandóan valami hiba van ami miatt nem lehet megtekinteni a weboldalt.


A segítségeket előre is köszönöm :)


2011. nov. 15. 07:04
 1/5 zeronibble ***** válasza:
2011. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ár egyenesen arányos a megbízhatóság + segítőkészség + stabilitás + elérhető technológiák + support minősége értékkel. 2-5.000 ft még em az amiért nagybetűsen MEGBÍZHATÓ magyar tárhelyet fogsz kapni.
2011. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az előző vagyok nem figyeltem h külföldi kell :) Akkor máris nem olyan rémes a helyzet :D
2011. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kell külföldi?

Egy magyar a magyar kéréseket gyorsabban fogja valószínűleg kiszolgálni.


Amúgy nem teljesen igaz, van olcsón is jó tárhely, csak meg kell találni és nem leragadni a legelső olcsó sz*rnál.


Pl.: [link]

1.000-10.000 között vannak csomagok és eddig nem igen volt velük gond. A tárhely pár órával a regg. után használható, a domain kicsit időigényesebb. (Max 1 hét alatt megvan az is ált.)

2011. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel egy ajánlat írhatsz nekem is.
2011. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!