Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani Facebookon,...

Be lehet állítani Facebookon, hogy az ismerősök közül valaki ne lássa, milyen kommenteket írok, kik lesznek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert van egy ismerősöm akiről semmi nem jelenik meg a kezdőlapomon, viszont ha megnézem az üzenőfalát akkor látom, hogy mikor milyen kommenteket írt, kik lettek az ismerősei. Ilyenkor mi van? Tudom nem tűnik túl fontosnak, de egy olyan emberről van szó akit röviddel ezelőttig a barátnőmnek gondoltam.
2012. febr. 20. 21:54
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%
igen be lehet
2012. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Igen: Adatvédelmi beállításoknál van egy ilyen, hogy Ki láthatja a dolgaimat? Ott rákattintasz a szerkesztésre, kiválasztod hogy Egyéni, és azon belül beírhatod nevenként, hogy kik ne lássák, (és persze azt is megadhatod, hogy kik lássák). Remélem segítettem.
2013. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!