Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezhetek gyorsan,...

Hogyan szerezhetek gyorsan, sok ismerőst Facebookon?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy bejelölöm őket.Kiket?Tevékenykedjek csoportokban?Lájkoljak oldalakat,és ott beszélgessek másokkal?Ötleteket is várok,nem csak beszólást.1 hetem van.Új munkahely miatt lenne fontos,látni akarják mennyire vagyok "közösségi ember"....nem szeretném,ha tudnák,hgy egyáltalán nem vagyok az.:D
2012. febr. 22. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem fog menni. Amint elkezdesz ismeretleneket jelölni, a rendszer letiltja 30 napra a lehetőséget, ez egy direkt védelem az ismeretlenek gyors felvétele ellen.

Ugyanez igaz az egyszerre, rövid idő alatt történő like, komment, bökés, megosztás funkciónál is, a rendszer letilt 7, 14 vagy 30 napra amint elkezded ész nélkül nyomatni.


Rég rossz, ha már az a mérvadó, hogy milyen vagy Facebookon.

2012. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!