Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó az új idővonal facebook on?

Jó az új idővonal facebook on?

Figyelt kérdés
Mint azt tudni lehet vissza váltani nemlehet még ezért megkérdezem hogy érdemes rá váltani? megbántátok vagy jobb lett igy?

2012. febr. 24. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A következő pár hónapban mindenki profilja át fog váltani rá, ha tetszik, ha nem, szóval mindegy...


Csak egy jótanács: a kedvelt sportokat szedd ki váltás előtt, mert az új profilban nincs ilyen menü, aztán keresgélheted majd őket, hogy unlike-old.

2012. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem rendben Köszönöm akkor 1-2 hónapon belül ha akarom ha nem átfogják váltani nekem?
2012. febr. 24. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is nem lehet visszaváltani, ha már egyszer váltottál. Szólni fognak róla előre, és azt hiszem két hétig van időd még szerkesztgetni, mielőtt élesben menne a dolog.
2012. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, és akkor még szépen fogalmaztam:) Amíg magától nem vált át, én tuti nem váltok.
2012. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Akárkit kérdeztem, mindenki rossz véleménnyel volt róla, én sem váltok, míg nem muszáj... viszont megmondaná valaki, hogy hogyan tudom azt megnézni az ismerősöm idővonalán, hogy mihez szólt hozzá? mármint, hogy mit kommentált...?
2012. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tudtommal nem lehet megnézni benne.
2012. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Az Idővonal-kinézet nekem nagyon tetszik. Sokkal áttekinthetőbb, vissza lehet menni évekre, megnézheted könnyebben mit csináltál 2010-ben, 2009-ben... az egész életed történelme ebben az Idővonalban meg van. Szerintem jó. :)

2012. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmi különbség, csak annyi, hogy az eddigi fal mostantól két oszlopban fut, szóval több fér a képernyőre... Nem kell beszarni tőle.
2012. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak a nyigós 12 éves kislányoknak nem tetszik... Végre valami normálisat is csinál a Facebook és azért is kap...
2012. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik! Bánom hogy átváltoztattam :S :(


Előzőnek: 23 éves vagyok, veled ellentétben nem vagyok 12 éves.

2012. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!