Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyaroszágon nem büntetik a...

Magyaroszágon nem büntetik a szolgáltatok a torrentzést? (állitólag Amerikában igen)

Figyelt kérdés
köszi
2012. febr. 28. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ha koráltalan a net akkor nem.ha korlátos akkor egy kicsit drága mulatság lesz.
2012. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem Magyarországon büntetik, hanem Magyarországot. Miután híres tolvaj nemzet vagyunk, így később mutatnak be nálunk egyes filmeket, mint más országokban. Szégyen.
2012. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Amíg az ACTA nincs elfogadva addig nem. Már tervben van.
2012. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha félév késéssel mutatják be mint bárhól ne csodálkozzanak hogy letöltik hamarabb.A tolvaj nemzet-kijelentést kikérem magamnak még akár mások nevében is!Orosz szervereken jelenik meg először a legtöbb torrent pedig filmek esetében náluk nincs csúszás.Tegye mindenki a szívére a kezét és jelentse ki hogy nem nézett online vagy más forrásból premier előtti vagy utáni filmeket,szerintem az hazudik vagy nem tud letölteni.Attol függetlenül megveszem a filmeket amelyiket szerintem érdemes megtartani,és még egy megjegyzés-Amerikábol van szinte a legtöbb seed tehát ennyit erről.
2012. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Amerikábol van szinte a legtöbb seed tehát ennyit erről."

Ott a pont.

Amerika élen jár a torrentezésben, bár megjegyzendő, hogy ott sok a számítógép és fejlett a hálózat is, plusz a legtöbb anyag a torrentoldalakon angol nyelvű..

G.

2012. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, a beírásodat viszont én kérem ki magamnak! Sem hülye nem lennék, aki nem tud letölteni, miután 15 éve vagyok számítástechnikai szakértő, és eljöhetsz hozzám, ha egyetlen filmet találsz a gépemen vagy a polcomon ami lopott, annyiszor le is köphetsz, írásba adtam, ha kívánod, és akár privátban a címemet is megkaphatod.
2012. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló. Én tisztellek ezért téged. Régen én is ilyen voltam, de lehülyéztek miatta :D
2012. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem állandóan úgy rémlik, hogy a világon sokkal több a tolvaj, mint a nem tolvaj, és hogy nincs olyan becsületes ember, aki legalább életében egyszer ne lopott volna valamit.


Fjodor Mihajlovics Dosztojevszkij

2012. febr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha titkosítod az adatforgalmat(már minden kliens tudja) és lazy bitfield,titkosítatlan kapcsolatok tiltása megy, akkor meg b@$zhatja magát a szolgáltató, mivel azt sem tudja(leszámítva, ha visszafejti az adatforgalmad, ami alkotmányellenes még...) mi teszi ki az adatforgalmad.


Másik érdekesség, hogy az ACTA sokkal inkább egy nemzetközi a 'fejlett' országok által aláírt cenzúrajogalap.

(Hazánkban nem biztos, hogy lesz, mivel a lengyelek semmiképp, a németek pedig nem biztos, hogy aláírják.)


Bírósági ítélet nélkül honlapokat némíthatnak el, akár koholt vádakkal(függetlenül párttól, témától, nézettől, stb).

De az igazi célja az, hogy bevigye a köztudatba, azt, hogy joguk van 'némítani' és amikor már chip-et tesznek a bőröd alá, mint a kutyáknak, nos akkor más bármit letilthatnak majd.

Ne legyen igazam...

2012. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szolgáltatók nem büntetik, de a törvény büntetni rendeli a tiltott dolgok elkövetését, például a szerzői jogilag védett anyagok engedély nélküli bla-bla-bla...

Nem azért büntethetnek mert torrentezel, hanem ha olyan dolgokat terjesztesz amiknek a szerzői jogainak a tulajdonosai ezt nem engedték meg neked...

Pl.: Linux-ot vagy LibreOffice-t (és sok mást is) nyugodtan lehet így oda-vissza töltögetni, de a M$Windows vagy M$Office-t és hasonlókat nem. Vannak filmek és könyvek is amiket azok szerzői és készítői szintén szabadon terjeszthetőként jelöltek meg, mások korlátozottan vagy egyáltalán nem másolhatók.


Fontos: a torrent rendszer használata nem egyenlő a szerzői jogvédelem hatálya alá tartozó kereskedelmi termékek törvénybe ütköző terjesztésével és főleg nem arra lett kitalálva... annak ellenére sem, hogy úgy tűnik a forgalom nagy részét jelenleg az ilyen jellegű adatok teszik ki.

2012. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!